12 - 13 aug 2020

Kontakta oss

Det är vi som jobbar med Elmia Profile Fair

Elmia AB

Leveransadress
Mässvägen 12, SE-554 54 JÖNKÖPING

Besöksadress
Elmiavägen 11, SE-554 54 JÖNKÖPING

Postadress
Box 6066, SE-550 06 JÖNKÖPING, SVERIGE

Telefon
+46 36 15 20 00

E-post
info@elmia.se

Projektledare och ansvarig säljare

Kristina Andersson
+46 36 15 22 08
kristina.andersson@elmia.se

Monterdesign

Katarina Persson Löf
+46 36 15 21 48
katarina.persson@elmia.se

Utställarsupport

Helena Hellman
+46 36 15 21 48
helena.hellman@elmia.se

Kommunikationsansvarig 

Cecilia Borglin
+46 36 15 20 23
cecilia.borglin@elmia.se

Frågor om anmälan till Branschfesten

Eva Siwe
+46 36 15 21 31
eva.siwe@elmia.se

Konferenslokaler

Annika Pettersson
+46 36 15 21 37
annika.pettersson@elmia.se

Blommor

Eva Pettersson
+46 707 35 17 35
info@evasfloristtjanst.se

Elmia Mässrestauranger

FC Gruppen
+46 36-30 54 10
info@fcgruppen.se

Elmia Transportservice

Thomas Friman
+46 36 15 22 86
transport@elmia.se

Mikael Bergdahl
+46 36 15 22 85
transport@elmia.se

Ependition/Transport Utrikes

Spedition/Transport Utrikes
+46 70 315 23 33

Elmia Utställarförsäkring

Anneli Dahlgren
Länsförsäkringar
+46 8 588 400 60
anneli.dahlgren@lansforsakringar.se

Lotten Jansson
Länsförsäkringar
+46 8 588 423 11
lotten.jansson2@lansforsakringar.se

Direkttelefon under mässan

Infodisk Lobby Syd
+46 36 15 21 17
infosyd@elmia.se