10 - 13 maj 2022

Kontakta oss

Elmia AB

Leveransadress
Mässvägen 12, SE-554 54 JÖNKÖPING

Besöksadress
Elmiavägen 11, SE-554 54 JÖNKÖPING

Postadress
Box 6066, SE-550 06 JÖNKÖPING, SVERIGE

Telefon
+46 36 15 20 00

E-post
info@elmia.se

Projektledare

Elmia Verktygsmaskiner, Elmia Plåt

Ann Kittendorff
+46 36 15 21 49
ann.kittendorff@elmia.se

Projektledare
Elmia Automation, Elmia Svets- och Fogningsteknik, Elmia Polymer, Elmia 3D

Markus Börrisson
+46 36 15 20 21
markus.borrisson@elmia.se

Säljare
Elmia Automation, Elmia Verktygsmaskiner

Bengt Johansson
+46 36 15 22 71
bengt.johansson@elmia.se

Säljare
Elmia Plåt, Elmia 3D, Elmia Polymer

Andreas Eriksson
+46 36 15 21 19
andreas.eriksson@elmia.se

Säljare, inredning och design
Elmia Automation

Monia Ly
+46 36 15 21 26
monia.ly@elmia.se

Säljare, inredning och design
Elmia Verktygsmaskiner

Katarina Persson Löf
+46 36 15 21 48
katarina.persson@elmia.se

Jenny Arvidsson
+46 26 15 22 23
jenny.arvidsson@elmia.se

Säljare, inredning och design
Elmia Svets och Fogningsteknik

Johan Kuhlau
+46 36 15 20 42
johan.kuhlau@elmia.se

Säljare, inredning och design
Elmia Plåt

Tina Algeskär
+46 36 15 21 47
tina.algeskar@elmia.se

Säljare, inredning och design
Elmia Polymer och Elmia 3D

Sara Svensson
+46 36 15 21 34
sara.svensson@elmia.se

Utställarsupport
Samtliga Elmia Produktionsmässor

Siv Karlsson
+46 36 15 22 06
siv.karlsson@elmia.se

Projektkoordinator
Samtliga Elmia Produktionsmässor

Ann-Sofie Gustafsson
+46 36 15 22 53
ann-sofie.gustafsson@elmia.se

Kommunikatör

Johan Larsson
+46 36 15 20 27
johan.larsson@elmia.se

Industrigruppen